Your Cart

Dostawa

Dostawa Przyczep i Lawet

Jeśli potrzebujesz dostawy przyczep lub lawet, możesz polegać na naszej profesjonalnej usłudze transportowej. Nasza autolaweta oraz zewnętrzny przewoźnik są gotowi dostarczyć Ci niezbędny sprzęt w wyznaczone miejsce. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz przyczepy do przewozu towarów czy lawety do transportu pojazdów, jesteśmy tu, aby Ci pomóc.

Dostawa – naszą Autolawetą

Nasza autolaweta to pojazd wyposażony w specjalistyczny sprzęt i zapewniający bezpieczny transport przyczep oraz lawet. Nasi doświadczeni kierowcy doskonale znają się na swojej pracy i gwarantują, że Twój sprzęt dotrze do Ciebie w idealnym stanie.

Dostawa – Zewnętrzni Przewoźnicy

Jeśli preferujesz korzystanie z własnego przewoźnika lub masz swoje specyficzne preferencje w kwestii dostawy, jesteśmy elastyczni i gotowi dostosować się do Twoich potrzeb. Współpracujemy z renomowanymi firmami przewozowymi, aby zapewnić Ci różnorodne opcje dostawy.

Wycena Transportu

Aby uzyskać dokładną wycenę transportu przyczepy lub lawety, serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszego formularza kontaktowego lub do kontaktu telefonicznego pod numerem: 695-776-853. Nasz zespół doradzą Ci w sprawie dostępnych opcji dostawy i przygotują konkurencyjną ofertę.

Dostawa Reszty Asortymentu

Nasza firma nie ogranicza się tylko do dostawy przyczep i lawet. Oferujemy również szeroki asortyment innych produktów, które mogą Ci się przydać. Nasze zamówienia są realizowane za pośrednictwem renomowanej firmy kurierskiej DPD oraz korzystamy z paczkomatów INPOST, którzy działają na terenie całej Polski.

Dostawa na Terenie Polski

Dla Twojej wygody dostarczamy zamówione produkty na terenie całej Polski. Bez względu na to, czy jesteś w dużym mieście czy na wsi, nasza dostawa dotrze do Ciebie.

Odbiór Osobiście

Jeśli preferujesz odbiór osobisty, zapraszamy Cię do naszej lokalizacji na Al. Armii Krajowej 68, 35-307 Rzeszów. Nasz personel będzie gotów pomóc Ci w znalezieniu odpowiedniego asortymentu i udzieli wszelkich niezbędnych informacji.

Koszty Przesyłki Kurierskiej DPD oraz Paczkomaty InPost

  • Kurier DPD Przedpłata: 17 zł
  • Kurier DPD Pobranie: 17 zł
  • Kurier DPD GABARYT przedpłata: 150 zł
  • Paczkomaty InPost: 10 zł

Nasi klienci cenią naszą rzetelność, terminowość oraz profesjonalizm. Zaufaj nam, aby dostarczyć Ci nie tylko przyczepy i lawety, ale także inne niezbędne produkty, które ułatwią Ci życie i pracę. Jesteśmy tu, aby spełnić Twoje potrzeby związane z transportem i dostawą.